جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ,23 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۷
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
انهدام باند قاچاق مواد مخدر در پی تعقیب نامحسوس پلیس جنوب شرق کشور/ 43 قاچاقچی سوخت در دام افتادند
 
سردار احمد طاهری از انهدام باند قاچاق مواد مخدر در پی تعقیب نامحسوس پلیس در سیستان و بلوچستان و دستگیری 43 قاچاقچی سوخت در این استان خبر داد.
سردار احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در عملیات مقتدرانه تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان، طی یک عملیات تعقیب و گریز نامحسوس اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و منهدم شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن دستگیری 6 سوداگر مرگ، 6 دستگاه خودرو شامل یک تویوتا، سه پژو 405 و 2 پژو پارس توقیف شد.

به گفته طاهری، در بازرسی از خودروها و همچنین محل دپوی آنان در مخفیگاهشان، یک تن و سیصد و هفتاد و هفت کیلو  و چهارصد و پنجاه گرم مواد مخدر شامل 941 کیلو و دویست و پنجاه گرم تریاک، 411 کیلو و دویست گرم حشیش و مقدار 25 کیلو گرم شیشه کشف شد.

کشف 236 هزار لیتر سوخت قاچاق

وی در ادامه از کشف فراورده های نفتی قاچاق خبر داد و گفت: در هفته گذشته طرح  مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمايه هاي ملي، با قاطعیت و جدیت، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی در سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای این طرح 2 محل دپوی سوخت تخریب و 22 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های ایرانشهر، چابهار و سراوان توقیف شد و در مجموع 236 هزار لیتر سوخت قاچاق، شامل 87 هزار و هفتصد و شصت و شش لیتر گازوئیل،39 هزار و نهصد و هشتاد و شش لیتر بنزین،88 هزار و پانصد و شصت لیتر قیر ، 900 لیتر نفت و 18 هزار و هفتصد و هشتاد و هشت لیتر سایر فرآورده های نفتی کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: در این هشت باند قاچاق سوخت منهدم و 43 فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۷۳۵


ارسال