شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ,31 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
فردا میزبان رئیس مجلس در چابهار هستیم/ فاصله معنا دار شاخص های جنوب سیستان و بلوچستان با محروم ترین نقاط کشور
 
معین الدین سعیدی گفت: شاخص های جنوب سیستان و بلوچستان فاصله معنا داری با محروم ترین نقاط کشور دارد که انتظار داریم در سفر فردای رئیس مجلس به چابهار، چالش های این منطقه برای بازدید مورد توجه قرار بگیرد.
معین الدین سعیدی، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: دومین سفر رئیس مجلس فردا از چابهار آغاز می شود، برنامه هایی که برای این سفر به قالیباف پیشنهاد دادیم این بود که بیشتر چالش ها، معضلات و عقب ماندگی های تاریخی این منطقه را ببینند.
 
وی با بیان این که بحث حاشیه نشینی چابهار قطعا یکی از این موارد است، ادامه داد: بازدید از فرودگاه چابهار که این روزها دچار چالش شده، موضوع صید و صیادی اسکله بریس، آب دشتیاری، پروژه گرگروک ها، مرز ریمدان، معضلات حوزه راه قصرقند و کاجو، اراضی کشاورزی زرآباد، خط انتقال آب از پیشین به شبکه باهوکلات و دیگر مشکلات حوزه آب را به رئیس مجلس پیشنهاد دادیم و انتظار داریم محقق شود.
 
وی با بیان این که فرصت محدود است و امیدواریم که عمده این مسائل مورد توجه باشد، افزود: جنوب سیستان و بلوچستان از لحاظ شاخص های توسعه شامل اجرای طرح هادی، سرانه های ورزشی، آموزشی و بهداشتی  با محروم ترین نقاط کشور از جمله حوزه جنوب کرمان و شرق هرمزگان فاصله معناداری دارد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۷۶۵


ارسال