سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱
مدیر کل راهداری سیستان وبلوچستان:
کاهش 20درصدی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان/مسیرخاش-سراوان رکورددار بیشترین سرعت غیرمجاز شد
 
ایوب کرد گفت: از ابتدای سال تاکنون يشترين سرعت غیرمجاز ثبت شده در سیستان وبلوچستان به محورهای خاش – سراوان اختصاص یافت.
 ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: یازده میلیون و855  هزار و 675 تردد در 6 ماه نخست سال جاری در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با 14میلیون و 705 هزار و 115 تردد، کاهش 20 درصدی نشان می دهد.

وی با بیان اینکه کاهش ترددهای این مدت تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا است، افزود: با توجه به روند صعودی ابتلاء به کرونا در جامعه، توصیه همه مسئولان و دست اندرکاران به مردم ماندن در خانه و کاهش تردد است.

به گفته این مقام مسئول، سرعت متوسط تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان در مدت مذکور 82 کیلومتر بر ساعت بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 6 کیلومتر بر ساعت افزایش سرعت مشاهده  می شود.

وی ادامه داد: براساس اعلام کارشناسان مدیریت راه های استان بيشترين سرعت غیرمجاز ثبت شده این مدت به محورهای خاش – سراوان و بالعکس و میرجاوه – زاهدان اختصاص دارد.

کرد گفت: همچنین پرترددترین محورهای مواصلاتی حوزه تحت پوشش این اداره کل نیز در 6 ماه نخست سال جاری زابل – هیرمند و بالعکس و زهک – مرز میلک و بالعکس بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در پایان  با بیان اینکه گشت های نظارتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این برهه در کنار ستاد پیشگیری از کرونا برای حفظ سلامت هموطنان گرامی مشغول فعالیت است، خاطر نشان کرد: تلفن گویای ۱۴۱، درگاه اینترنتی  141.irو نرم افزار موبایلی 141 به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۷۹۴


ارسال