سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد باقر قالیباف امروز در دومین روز نظارت میدانی در سیستان و بلوچستان وارد زابل شد که بازدید از طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب به اراضی دشت سیستان و چاه های ژرف از مهم ترین برنامه های وی در این منطقه است.
به گزارش عصرهامون، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نظارت میدانی خود در سیستان و بلوچستان، صبح امروز در زابل حضور یافت که با استقبال مقام های مسئول و ائمه جمعه این شهرستان همراه شد.

قالیباف کار میدانی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و گفت: هر کاری می خواهد انجام شود، اگر از نزدیک دیده نشود یا انجام نمی شود یا با نقص همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی برنامه دومین سفر استانی خود را که به سیستان و بلوچستان اختصاص یافت با بازدید از شهر فرودگاهی چابهار آغاز کرد، بازدید از مناطق حاشیه نشین چابهار، بیمارستان ایرانمهر، مدرسه شهید مطهری و مرز کوهک سراوان و گفت و گو با مردم از دیگر برنامه های در روز اول سفر به این استان بود.

وی در ادامه در ایرانشهر حضور یافت و با حضور در کارخانۀ بافت بلوچ که با پیگیری و تاکید رهبر معظم انقلاب راه‌اندازی شده است، از نزدیک در جریان روند راه‌اندازی این کارخانه به عنوان یکی از دستاوردهای اصیل و بومی منطقه قرار گرفت و بی‌واسطه با کارگران گفت و گو کرد و در جریان مسائل کاری آنان قرار گرفت.

قالیباف در ادامه سفر به ایرانشهر از بیت مقام معظم رهبری در این شهر بازدید کرد که این برنامه با بیان خاطراتی در خصوص روزهای حضور رهبر انقلاب در ایرانشهر همراه شد. ادامه نظارت میدانی رئیس مجلس در سیستان و بلوچستان در شهرستان های خاش، زابل و زاهدان انجام می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۸۲۵


ارسال