سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
در ششمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی؛
امتداد مسیر کمک مومنانه با سبزپوشان انقلاب/ فرهنگیان بسیجی با همکاری سپاه چابهار چراغ امید 880 خانواده را روشن کردند
 
محمدعلی پوراحمدیان فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: در توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان بسیج و سپاه شهرستان با تمام توان وارد کار شده و در مرحله ششم 880 بسته حمایتی به خانواده ها کمک کردند.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان، فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: سپاه پاسداران در کنار تامین امنیت، خدمت به مردم در راستای کمک به دولت و با هدف محرومیت زدایی را در دستور کار دارد که توزیع سبدهای معیشتی میان اقشار آسیب پذیر همچنان در دستور کار سپاه قرار دارد.
 
وی افزود: ما در مجموعه سپاه شهرستان افرادی که به واسطه ویروس منحوس کرونا در شغل و یا معیشت دچار مشکل شده و مورد حمایت هیچ نهاد حمایتی نیستند را شناسایی کرده‌ایم.
 
این مقام مسئول از شناسایی افراد آسیب‌دیده از بحران کرونا و محرومان سخن گفت و تصریح کرد: برای انجام این کار از ظرفیت گروه‌های بسیجی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و گروه‌های جهادی استفاده کردیم تا بسته‌های حمایت معیشتی به‌صورت عادلانه و با اولویت خانوارهای محروم توزیع شود.
 
وی با اشاره به نقش خیران در زمینه مقابله و کنترل بیماری کرونا و کمک به نیازمندان گفت: این کمک ها چشمگیر بوده است و بر همین اساس آگاهی‌بخشی به مردم با هدف جلب مشارکت‌شان در فعالیت‌های خیرخواهانه همچنان از اهمیت ویژه برخوردار است.
 
پوراحمدیان با بیان اینکه توزیع بسته‌های معیشتی در ماه محرم و صفر همچنان ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: 400 بسته معیشتی بین نیازمندان به همت بسیج سازندگی، خیرین و قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به ارزش 400هزارتومان شامل مواد خوراکی موردنیاز و ضروری از جمله برنج، روغن خوراکی، قند و .. توزیع شده است.
 
وی با اشاره به اینکه در توزیع این کمک‌های معیشتی بسیج و سپاه با تمام توان وارد کار شده است افزود: در ادامه کمک ها 480 بسته به ارزش 535هزارتومان بین دانش آموزان توسط بسیج فرهنگیان توزیع شد.
 
فرمانده سپاه چابهار خاطرنشان کرد: از آغاز اجرای رزمایش همدلی و مساوات در این شهرستان، سپاه بسته های معیشتی و بهداشتی تهیه و بین خانواده‌های بی‌بضاعت و کم برخوردار توزیع کرده است.

وی گفت: همه نهادها باید در کنار هم متحد باشند تا بر مشکلات غلبه کنند، سپاه پاسداران در عرصه خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهد کرد و این کمک‌های مومنانه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۸۷۴


ارسال