دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان
آزادی گروگان 13 ساله بندرعباسی از چنگال آدم ربا در نیکشهر/ دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر
 
سردار احمد طاهری از آزادی گروگان 13 ساله بندرعباسی از چنگال آدم ربا در نیکشهر و دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف بیش از یک تن مواد مخدر در ایرانشهر خبر داد.
سردار احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش شبانه روزی و مستمر کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان نوجوان 13 ساله بندر عباسی از چنگال آدم ربا رهایی یافت.

وی ادامه داد: این نوجوان که در مهر ماه سال جاری توسط راننده یک دستگاه پژو 405 از شهر بندرعباس ربوده و در یکی از روستا های نیکشهر گروگان شده بود، پس از 5 روز اسارت از چنگال آدم ربا رها شد و صحیح سالم به آغوش خانواده بازگشت.

طاهری گفت: فرد آدم ربا به دلیل اختلافات مالی با خانواده فرد ربوده شده وی را به اسارت و گروگان گرفته بود.

وی اضافه کرد: همچنین شب گذشته در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر و طی درگیری سنگین مسلحانه، با اعضای یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، ضمن دستگیری یک سوداگر مرگ و توقیف 2 دستگاه پژو 405 و یک دستگاه سواری سمند، در بازرسی از خودروهای توقیفی، مقدار  یک تن و 150 کیلو تریاک، بهمراه مقادیری سلاح و مهمات جنگی کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۸۷۶


ارسال