شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر:
عدم رعایت پروتکل های بهداشتی 6 واحد صنفی را تعطیل کرد
 
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۶ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: روز گذشته ۶ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این منطقه پلمپ و غیرفعال شدند که این مکان ها شامل ۲ باب اغذیه فروشی، یک باب سوپرمارکت و سه باب موبایل فروشی بود.

وی افزود: تمامی متصدیان و مشتریان باید با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کووید_ ۱۹ از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اصل نوبت دهی به فعالیت در مکان کسب خود بپردازند در غیر این صورت با فرد متخلف جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا برخورد قانونی خواهد شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: حجم کار در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی بسیار بالا است از شهروندان خواهش می کنیم در منزل بمانند و فقط در مواقع ضروری با رعایت تمام نکات بهداشتی از خانه خارج و حتما ماسک بزنند، فاصله اجتماعی را رعایت و تا حد امکان به مراکز شلوغ مراجعه نکنند.

صدرایی نسب عنوان کرد: تمام مردم باید پروتکل های بهداشتی را کامل رعایت کنند، چرا که ممکن است آلودگی به ویروس کووید-۱۹ و آنفلوانزا همزمان اتفاق افتد.

وی بر لزوم رعایت بیش از پیش نکات حفاظتی و بهداشتی تاکید کرد و گفت: کادر درمان برای خدمت رسانی در فصل پاییز نیاز به استراحت دارند، به همین علت از مردم خواهش می کنیم تا حد امکان کارهای خود را از منزل انجام دهند و از حضور در مکان های پرتردد پرهیز کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۹۳۱


ارسال