پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ,28 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۷
نماینده ولی فقیه در استان خطاب به جامعه دانشگاهی منطقه سیستان:
حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه و جامعه را پیدا کنید
 
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاهیان باید به دنبال شناسایی حلقه مفقوده بین دانشگاه و جامعه باشند.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در جمع اساتید و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های منطقه سیستان ضمن تسلیت ایام و با اشاره به گزارش‌های ارائه‌شده از سوی هیئت رئیسه دانشگاه زابل اظهار داشت: دانشگاه‌های سیستان ظرفیتی ارزشمند و بر اساس گفته‌های حاضران گنجی مهجور است که باید با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب به دنبال بهره‌وری هر چه بیشتر از این ظرفیت‌ها باشیم.

امام جمعه زاهدان ضمن قدردانی از تلاش‌های مسئولان دانشگاه‌های منطقه سیستان درگذشته و مسئولان و معاونین فعلی و آرزوی توفیق روزافزون برای آنان تصریح کرد: متأسفانه علیرغم ورود دانشگاه‌ها به بخش‌های مختلف در فضای جامعه همچنان محصول مورد انتظار از نتیجه کار دانشگاه‌ها به دست نیامده است و ارتباط مناسبی بین دستگاه‌های دولتی و خصوصی با دانشگاه صورت نگرفته است.

آیت‌الله مصطفی محامی ادامه داد: در این خصوص نیاز است تا آسیب‌شناسی توسط دانشگاهیان صورت گیرد و پس از تحلیل و بررسی دقیق راهکارهایی ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: باید به دنبال شناسایی حلقه مفقوده بین دانشگاه و جامعه باشیم و برای این کار با تمام توان در کنار شما خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۹۴۵


ارسال