شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ,31 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ یکسال به تعویق افتاد.
به گزارش عصرهامون به نقل از تسنیم، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد پس از بحث و تبادل‌نظر با مسئولان اتحادیه فوتبال کویت و تمامی طرف‌های مربوطه تصمیم به تعویق برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا 2020 کویت گرفته است و برگزاری این مسابقات هم به سال 2021 در همین کشور موکول شد.

این تصمیم پس از بررسی دقیق ایمنی و رفاه تمامی تیم‌های شرکت‌کننده و سهامداران و در واکنش به افزایش اخیر موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشور کویت از جانب AFC گرفته شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین خبر داد تاریخ‌های جدید برگزاری این تورنمنت و اطلاعات مرتبط با آن در زمان مناسبی اعلام خواهد شد.

AFC همچنین در این بیانیه اعلام کرد اتحادیه فوتبال چین (CFA) هم به دلیل اخلال به وجود آمده در برنامه‌ریزی، جدول زمانی تکمیل ورزشگاه‌ها پیش از آغاز سایر رویدادهای بین‌المللی و چالش‌های ایجاد شده توسط همه‌گیری بیماری کووید 19 از میزبانی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا 2022 انصراف داده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا حالا از کشورهایی که خواهان میزبانی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا در سال‌های 2022 و 2024 هستند، دعوت خواهد کرد تا درخواست خود را رسماً ارائه دهند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۹۵۲


ارسال