دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
۱۵۰۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان خاش توزیع شد
 
مسوول نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در خاش سیستان و بلوچستان گفت: یکهزارو ۵۰۰ پرس غذای گرم به همت خیران به مناسبت ایام رحلت پیامبر اسلام(ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع)میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون معصومه هوشیار روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهارداشت: این غذاها در بین ساکنان حاشیه شهر و نقاط محروم روستایی همجوار شهر و افراد کارتن خواب توزیع شد.

وی بیان کرد: در روزهای گذشته نیز افزون‌بر یکهزارو ۵۰۰ پرس غذای گرم، افزون بر ۲۰۰۰ بسته لوازم التحریر، ۱۵ سری جهیزیه، ۶۰۰ بسته مواد غذایی، بهداشتی و کارت هدیه میان نیازمندان و ایتام خاش توزیع شده است.

مسوول نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در خاش افزود: ساکنان مناطق شهری و روستایی در این شهرستان از اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه هستند که انتظار داریم از سوی دولت و نهادهای خیری به نیازمندی‌های آنان پاسخ داده شود.

وی اظهارداشت: در این شهرستان نیز افرادی متمکن و خیرخواه با هدف کمک به محرومان تلاش‌هایی داشته و دارند، اما عمق محرومیت‌ها بالا بوده و احتیاج به حمایت‌های دولت و گروه‌های جهادی و خیران دارند.
هوشیار گفت: مردم خاش در سال‌های اخیر با تحمل افزون‌بر دو دهه دشواری‌های خشکسالی و بی آبی، خسارت های سیل سرما و نداشتن شغل و درآمد با تنگی در تامین معیشت و نیازمندی‌های اولیه خود و خانواده شان مواجه شده‌اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۰۹


ارسال