شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷
دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان خبر داد؛
توزیع 2538 بسته معیشتی و 80 هزار پرس غذا توسط خادمیاران رضوی در پایتخت وحدت
 
دادخدا خدایار از توزیع 2 هزار و پانصد و سی و هشت بسته معیشتی و 80 هزار پرس غذای گرم توسط خادمیاران رضوی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
دادخدا خدایار، دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: به مناسبت شهادت امام رضا (ع)، هزار و ششصد و پنجاه بسته معیشتی به نیازمندان 23 شهرستان سیستان و بلوچستان اهدا شد.
 
وی ارزش هر بسته را 300 هزار تومان اعلام و اذعان کرد: همچنین 888 بسته معیشی از طریق کانون های محله ای در حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.
 
خدایار در ادامه از برگزاری مراسم عزاداری در 18 شهرستان به همراه توزیع غذای متبرک رضوی خبر داد و گفت: حدود 80 هزار پرس غذا نیز طبخ و با همکاری کمیته امداد و خیران در سطح شهرستان ها توزیع شد.
 
وی اضافه کرد: همچنین موکب غریب الغربا در وردوی دفتر کانون های خدمات رضوی برپا و بسته های متبرک به مراجعه کننده ها اهدا شد.
 
دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان، توزیع هشت هزار بسته متبرک شامل صلوات خاصه امام رضا (ع) و نبات توسط خادمیاران در موکب ها، ماسک، سربند و  زیارت نامه توسط خادمیاران رضوی از دیگر اقدام های انجام شده به مناسبت ایام پایانی صفر است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۲۹


ارسال