چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
به همت جهادگران بسیجی انجام شد،
توزیع 271 بسته معیشتی و 350 پرس غذای گرم بین نیازمندان زاهدانی
 
احمد شاهرودی گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر 350 پرس غذای گرم در زاهدان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، احمد شاهرودی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: همزمان با ایام پایانی ماه صفر و شهادت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام 350 پرس غذای گرم و 50 بسته معیشتی توسط خیرین و بسيجيان حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: این کمک های مؤمنانه به ارزش ریالی بیش از 88 میلیون ریال و شامل اقلامی همچون کنسرو، پنیر، قند، ماکارونی، سویا، روغن و پودر لباسشویی بود که به همت خیرین و گروه جهادی توشه اخرت پایگاه مقاومت بسیج شهید بستانی تهيه شده که در یک اقدام هماهنگ و جهادی بین عزاداران و خانواده نیازمند توزیع شد.

 

 
 
وی خاطرنشان کرد: جوانان بسیجی و خیرین تلاش کردند خانواده های بی بضاعت و نیازمند محله را شناسایی و در مراحل مختلف با تهیه مواد غذایی مورد نیاز شان به این عزیزان خدمت رسانی کنند و تا در جامعه ما هست همچنان این خدمت رسانی به حول و قوه الهی باقی و سفره مهربانی گسترده است و همدلی آنها تعطیلی ندارد.
 
 
گفتنی است تعداد 200 بسته معیشتی به همت حوزه بسیج امام خمینی(ره) در زاهدان و 21 بسته کمک مومنانه نیز توسط خواهران بسیجی در نصرت آباد توزیع شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۳۷


ارسال