شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
توقیف ۳ تریلی حامل کالای اساسی قاچاق در جنوب شرق کشور/ ۱۹۵ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه کشف شد
 
سردار احمد طاهری از توقیف ۳ تریلی حامل کالای اساسی قاچاق و کشف ۱۹۵ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر، تعداد سه دستگاه تریلی کانتیر دار، حامل 50 تن شکر و 24 تن برنج قاچاق به ارزش هفت میلیارد و چهارصد میلیون ریال، در محور " ایرانشهر – بم " توقیف شد.

وی ادامه داد: در این رابطه 3 فرد متخلف دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

طاهری اضافه کرد: همچنین در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمايه هاي ملي، با قاطعیت و جدیت، توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی در استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

وی افزود: در راستای این طرح 11 محل دپوی سوخت تخریب و 28 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، در شهرستان های زاهدان، سراوان، چابهار و ایرانشهر توقیف و در مجموع 195 هزار و ششصد و سی و سه لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع، شامل 46 هزار و هفتصد و سی و چهار لیتر گازوئیل، 119 هزار و نهصد و پنجاه لیتر قیر، هفت هزار چهارصد و هفتاد و پنج لیتر بنزین، و 21 هزار و چهارصد و هفتاد و چهاد لیتر سایر مشتقات نفتی، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در این رابطه 33 فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۵۲


ارسال