چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خبر داد؛
کلنگ هنرستان ۱۲ کلاسه دارالفنون زاهدان به زمین زده شد/احداث 7 مدرسه در سیستان و بلوچستان
 
رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: هفت پروژه هنرستانی دارالفنون در شهرستان های قطب سیستان و بلوچستان احداث و مورد بهره‌ برداری قرار خواهد گرفت.
به گزارش عصرهامون، به نقل از زاهدنیوز، رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در جریان سفر به سیستان و بلوچستان کلنگ پروژه بزرگ مشارکتی هنرستان ۱۲ کلاسه دارالفنون را به زمین زد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در این مراسم بیان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و تخصیص اعتبار لازم هفت پروژه بزرگ هنرستانی در شهرستان‌های استان کلنگ زنی و احداث می شود.

رخشانی مهر افزود : با هدف کوتاه کردن فاصله ها و سرعت بخشیدن به احداث و تکمیل پروژه ها در مناطق مختلف حضور می‌یابیم تا بتوانیم از نزدیک کمبودها و مشکلات را احصاء و در راستای کاهش آنها تلاش کنیم.

وی احداث این هنرستانها را با هدف توسعه مهارت آموزی و اشتغال زایی برای دانش آموزان در راستای عملیاتی کردن اهداف سند تحول بنیادین و سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش عنوان و ادامه داد: ۲۵ برنامه شاخص محور و عملیاتی  برای سال تحصیلی جاری اعلام شده که توسعه آموزش های مهارتی نیز در همین مجال می گنجد.

 وی تاکید کرد: پروژه ۱۲ کلاسه هنرستان کاردانش دارالفنون زاهدان در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر ، زیربنای ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع ، اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی با مشارکت سازمان نوسازی مدارس کشور و خیرین احداث خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۵۸


ارسال