شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
رئیس هیات ورزش های همگانی سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛
سوت آغاز طرح ملی آوای ورزش در سیستان و بلوچستان زده شد
 
زهرا مشهدی گفت: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش سوت آغاز طرح ملی آوای ورزش در همسایگی توسط رئیس هیات ورزش های همگانی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان به صدا درآمد.
به گزارش عصرهامون، زهرا مشهدی رئیس هیات ورزش های همگانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش سوت آغاز طرح ملی آوای ورزش در همسایگی توسط رئیس هیات ورزش های همگانی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان به صدا درآمد.

وی افزود: طرح ملی آوای ورزش در همسایگی از ۲۷ مهرماه به مدت ۲ ماه همزمان با سراسر کشور در تمام شهرستان های استان به همت ادارات ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی شهرستان ها بر گزار می شود .

وی خاطرنشان کرد: در طرح مذکور بیش از ۴۰ ایستگاه با همکاری ۳۶مربی در ۲۳ شهرستان در راستای مقابله با کم تحرکی و تامین سلامت و نشاط جامعه راه اندازی خواهد شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان تاکید کرد: در فاز آزمایشی طرح ملی آوای ورزش در همسایگی استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از استان های پایلوت موفق عمل کرد و با اجرای ۵۴ برنامه بیشترین تعداد اجرا را در بین ۹ استان پایلوت به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: طرح آوای ورزش در همسایگی یکی از طرح های بسیار خوب و موثر فدراسیون ورزش های همگانی جهت توسعه و ترویج ورزش همگانی و مقابله با کم تحرکی در دوران همه گیری ویروس کرونا است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۶۵


ارسال