چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
کوتاهی قامت را با همت بلند و تلاش جبران کنید
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: کوتاه قامتان باید با همت بلند، تلاش و امید به کار بر مشکلات غلبه کنند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از زاهدنیوز،آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار مدیر و چند تن از اعضای انجمن «کوتاه قامتان بلند همت» استان بیان کرد: هر قدمی برای کمک و کم کردن مشکلات این قشر از جامعه و شاد کردن دل آن ها رضایت خداوند را به همراه خواهد داشت که با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

امام جمعه زاهدان افزود: اگر انسان بتواند مشکلی را از زندگی یک مومن را حل کند و دل یک مومن را شاد کند دل پیغمبر اکرم(ص) را شاد کرده و رضایت ایشان را کسب می کند.

آیت الله مصطفی محامی بیان کرد: انتظار این است که این قشر از جامعه خودشان هم امیدوارانه و با تلاش بیشتر پیگیر حل مشکلاتشان باشند، حکمت خداوند در این است که اگر نعمتی را گرفته نعمت های دیگری را عطا می‌کند و مهم کشف آن نعمت هاست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به تعبیر امیرالمومنین(ع) که می فرماید: «کوتاهی شمشیرت را با بلندی قدم هایت جبران کن» گفت: ممکن است این وضعیت جسمی به طور طبیعی در جامعه مشکلاتی ایجاد کند و باید با همت بلند، تلاش بیشتر و امید به انجام کار بر مشکلات غلبه کنید.

عضو عیئت علمی جامعه المصطفی بیان کرد:  یک مشکل نباید در انسان ناامیدی ایجاد کند و انسان می تواند با همت بلند در هر شرایطی تلاش کند.
لازم به ذکر است خانم نادری موسس انجمن کوتاه قامتان بلند همت در استان ضمن معرفی توانمندی های اعضای انجمن، به بیان برخی مشکلات و نیازمندی های این قشر از جامعه پرداخت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۰۹۷


ارسال