جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳
در بازدید مدیر عامل آبفا از مناطق دچار تنش آبی دلگان مطرح شد؛
شبکه آبرسانی به "چاه اسحاق" به زودی وارد مدار می شود/ پیگیری برای بهره مندی ۸۰ خانوار روستای باقر آباد از آب سالم
 
علیرضا قاسمی از روستاهای چاه اسحاق که قطع شبکه آبرسانی آن به ۸۷ روز رسید، بازدید کرد و گفت: اقدام های لازم در دست اجراست و به زودی مشکل این روستاها رفع می شود.
به گزارش عصرهامون علیرضا قاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از روستاهای چاه اسحاق که قریب به سه ماه است با مشکل قطع آب مواجه شده بازدید کرد و گفت: در روستای چاه اسحاق، دستگاه حفاری در حال حفر چاه آبی به عمق 55 متر است که با اتمام این عملیات و اتصالات مورد نظر، وارد مدار بهره برداری می شود.

قاسمی در بازدید از مجتمع آبرسانی چاه شور دلگان که با حضور فرماندار این شهرستان انجام شد، هم بیان کرد: این مجتمع در قالب اعتبارات توسعه و بازسازی دارای موافقتنامه است، عملیات نقشه برداری و تهیه نقشه اجرایی این پنج روستا به طور کامل انجام شده که در صورت تخصیص اعتبار در سال جاری، عملیات بازسازی شبکه توزیع آب شرب انجام و مشکل مردم این مجتمع برطرف می شود.

وی در بازدید از روستای باقرآباد نیز گفت:لوله مورد نیاز جهت آبرسانی به این روستا توسط اداره عشایر تأمین شده که جهت لوله گذاری به بیل مکانیکی نیاز بود که به منطقه اعزام می شود و عملیات لوله گذاری به روستای باقرآباد از هفته آینده آغاز و آبرسانی به 80 خانوار این روستا در کمترین زمان ممکن انجام می شود تا مردم از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شوند.

این مقام‌مسئول در بازدید از روستای چاه خدابخش که مشکل کمبود و افت فشار آب بود، با حجم زیادی از انشعابات غیرمجاز و فاقد کنتور روبه رو شد و افرود: گروه اجرائیات آب و فاضلاب جهت شناسایی و سامان دهی روستاهای چاه شور 1، 2، 3، چاه محمد، چاه میرجان، چاه خدا بخش، اسلام آباد، هیتک، کلاکنتک، کلان ظهور، گزگر و کهنک لدی در بخش مرکزی اعزام می شود.

برخورد قاطع با متخلفان

مجتبی شجاعی، فرماندار دلگان هم رفع مشکل مردم و آبرسانی به مناطق بازدید شده را توسط شرکت آب و فاضلاب اقدامی بزرگ جهت رفاه حال مردم دانست و افزود: پس از شناسایی با متخلفانی که به صورت غیر مجاز و اتصال مستقیم، آب برداشت می کنند، برخورد قاطع خواهیم داشت که به مراجع ذیربط معرفی می شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۱۰


ارسال