جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
در جلسه شورای اداری فرمانداری شهرستان ایرانشهر مطرح شد؛
امنیت و آرامش ارمغان ناجا برای مردم/ همکاری شایسته با اصحاب رسانه یکی از وظایف مدیران ادارات است
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: انگیزه مدیران برای خدمت رسانی به شهروندان باید در تمام طول خدمت پایدار بوده و آنان نباید در میانه راه دچار سستی و بی انگیزگی شوند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ جلسه شورای اداری شهرستان ایرانشهر به ریاست ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر و با حضور مدیران و مسئولین این منطقه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ابوذر کوثری، فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به مناسبت های پیش رو به ویژه هفته وحدت، اتحاد و انسجام اسلامی و ملی را ضرورت جامعه امروز ایران و استان سیستان و بلوچستان دانست و بیان کرد: این سرمایه عظیم و هم زیستی مسالمت آمیز در این شهرستان را باید قدر بدانیم و همچون سرمایه های دیگر جامعه از آن صیانت کنیم.

وی افزود: امسال برنامه محوری گرامیداشت هفته وحدت با حضور مهمانان خارجی و داخلی برگزار خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ضمن تاکید بر لزوم اجتناب مدیران از روزمرگی و بی برنامگی در بلند مدت، عنوان کرد: انگیزه مدیران برای خدمت باید در تمام طول خدمت رسانی پایدار بوده و به گونه ای نباشد که اویل خدمت با انگیزه و در میانه راه دچار سستی و بی انگیزگی شوند.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی، تصریح کرد: بخش عمده ای از امنیت، آرامش و آسایش مردم از سوی پرسنل زحمتکش ناجا تامین می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در هفته نیروی انتظامی برنامه های خوبی در شهرستان ایرانشهر در حال اجرا بوده که از جمله میتوان از برخورد قانونی با خودروهای پلاک مخدوش، جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر و اجرای پست های متعدد ایست و بازرسی در سطح منطقه را نام برد.

فرماندار ویژه ایرانشهر با تاکید بر لزوم انعکاس فعالیت های ادارات گفت: تمامی مسئولین ارگان ها و دستگاه های اجرایی موظف هستند حداکثر همکاری و تعامل را با خبرنگاران و اصحاب رسانه به عمل آورند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۴۱


ارسال