سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
شهردار ایرانشهر خبر داد:
اجرای طرح ممیزی املاک شهری آغاز شد
 
نور احمد در خوش با بیان این که طرح ممیزی املاک شهری در شهرداری ایرانشهر اجرا می شود، گفت: اگر شهروندان در این مسیر در کنار ما باشند، برنامه‌های تدوین شده، سریع‌ تر اجرایی خواهد شد و سوابق املاک به شیوه موثرتری نگهداری و اطلاعات در کمترین زمان در دسترس قرار خواهد گرفت.
به گزارش عصرهامون نور احمد درخوش، شهردار ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: یکی از اقدامات شاخص صورت گرفته در مدیریت شهری اجرای طرح ممیزی املاک است که با انعقاد قرارداد با شرکت محیا پرداز در دست اجرا می باشد.

وی افزود: در واقع طرح ممیزی اراضی طبقه بندی و برداشت اطلاعات از فضاهایی است که به نحوی کاربری دارند.

شهردار ایرانشهر ادامه داد: طرح ممیزی املاک از پروژه های شاخص و ماندگار شهرداری ایرانشهر بوده و از مهم ترین مزایا آن می توان به تسهیل و تسریع در انجام امور درخواستی مراجعین و قابلیت پیگیری لحظه‌ای وضعیت پرونده حتی بدون مراجعه به ارگان اداری را دارد.

وی در ادامه، عنوان کرد: از دیگر ویژگی های طرح ممیزی املاک، رهایی از بی‌نظمی‌ها و دغدغه‌های ناشی از آن، رضایتمندی کارکنان شهرداری و شهروندان، کاهش هزینه مالی و اتلاف وقت شهروندان، جلوگیری از برخوردهای سلیقه ای با پرونده، ثبت و نگهداری سوابق املاک، معابر و مشاغل در سیستم، سرویس دهی به شهروندان در سریع‌ترین زمان ممکن انجام محاسبات درآمدی به صورت دقیق و تسهیل در اخذ عوارض هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: قابلیت دسترسی آسان و سریع به کلیه اوراق اسکن شده و امکان تهیه گزارش‌ها و نمودارهای آماری در سطوح مختلف و ساخت انواع لایه‌ها با استفاده از پرس و جو، ابزارهای جدید در جهت اتوماسیون امور، افزایش بهره‌وری و حرکت در جهت تکنولوژی جدید و شهر الکترونیک از جمله مزایا اجرای طرح پروژه ممیزی شهرداری ایرانشهر هستند.

وی تصریح کرد: امروز شهر ایرانشهر در مسیر توسعه و پیشرفت به همدلی و هم زبانی نیاز دارد و مدیریت شهری و شهروندان باید در کنار هم به این اقدام کمک کنند و اجرای ممیزی املاک شهری یکی از این اقدامات است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۷۱


ارسال