جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰
آغازی دوباره برای ووشو؛
دومین دوره مسابقات ووشو ساحلی سیستان وبلوچستان برگزار شد
 
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان از برگزاری دومین دوره مسابقات ووشوی ساحلی یادواره شهید احمدعلی رضا پور به مناسبت هفته تربیت بدنی درزاهدان خبر داد.
عباس شیبک، رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان با حضور ۷۰ فایتر پس از هشت ماه تعطیلی ووشو به علت ویروس کرونا در زمین ساحلی دانشگاه ازاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد.

وی با بیان این که در پایان تیم ها ونفرات برتر این دوره با حضور مسئولان معرفی و تجلیل شدند، ادامه داد: تیم فروشگاه زنجیره ای افق کورش زاهدان مقام اول تیمی این رقابت ها را ازآن خود کرد، دانشکده فرخی سیستانی زابل دوم و شرکت ایران کولا ایرانشهر سوم شد.

شیبک افزود: در وزن ۵۲- هم محمد سرگزی از زاهدان، فرزاد نارویی از مدرسه ووشو، مصطفی سنجرزهی از ایرانشهر و محمد باهورزهی از سیب وسوران، ۵۶ کیلوگرم پویا آذرنگ از زابل، حمید نارویی از زاهدان، سعید پهلوان از تیم مهاجرین و علی نورزهی از مدرسه ووشو به عنوان نفرات برتر این دوره معرفی شدند.

وی اضافه کرد: در وزن ۶۰ میکاییل نارویی از زاهدان، علی رضایی از ایرانشهر، جبار اسحاق زهی از مهاجرین و احسان اسحاق زهی از هیرمند و ۶۵ کیلوگرم مهدی کرد از زاهدان، سورج ریگی از دانشگاه ازاد زاهدان، آرمان اذربون از ایرانشهر و محمد اسحاق زهی از مهاجرین مقام های برتر را کسب کردند.

به گفته این مقام مسئول، در وزن ۷۰ علی رضا بامری از زاهدان، محمد امین سرحدی از دانشگاه آزاد زاهدان، محسن پوریان از ایرانشهر و یاسین سعادت از چابهار و ۷۵ کیلوگرم محمد حسام قلاسی از زاهدان، حسن الله بارگ زهی از خلیج فارس، علی سرگزی از هیرمند و مصطفی جان بیگی از مهاجرین، وزن ۸۰ محمد رضا سندگل از زاهدان، علی میزانی از دانشگاه آزاد زاهدان، علی پیام از سیب وسوران و نظام الدین اسحاق زهی از مهاجرین به جایگاه برتر دست پیدا کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۸۰


ارسال