شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ایرانشهر:
پروژه گردشگری پارک استقبال در دهه فجر بهره برداری می شود/تعامل بین دستگاه ها زمینه ساز توسعه زیرساخت های شهری
 
حمید خدایاری از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان ایرانشهر از سمت خاش و زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ حمید خدایاری، رئیس اداره میرث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان از سمت خاش و زاهدان بازدید به عمل آمد و طی بازرسی انجام شده به پیمانکار مبنی بر تسریع در کار و آماده سازی پروژه تا دهه فجر ۹۹ جهت افتتاح و بهره برداری، تاکید فراوان شد.

وی در ادامه مطلب فوق، افزود: اعتبارات این پروژه از محل هزینه سال ۹۸ اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان تامین شده و نظارت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر توسط پیمانکار در حال انجام است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: زمین در نظر گرفته برای این پروژه به متراژ سه هزار متر بوده که توسط شهرداری این منطقه و طی یک صورت جلسه به این ارگان تحویل شده است.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: امیدوارم این قبیل تعاملات بین دستگاهی سبب گسترش کمی و کیفی زیرساخت های شهری شود و تمام تجهیزات این پروژه توسط پیمانکار خریداری و به محل انبار اداره میراث‌ فرهنگی ایرانشهر حمل شده تا همزمان با پیشرفت کار در محل پروژه نصب شوند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۹۴


ارسال