شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
معاون امور بازرسی سازمان صمت سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛
آغاز طرح جمع آوری لوازم خانگی فاقد شناسنامه از بازار در سیستان و بلوچستان
 
محمد قاسمی گفت: فروشندگان لوازم خانگی نسبت به ثبت اقلام در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.
به گزارش عصرهامون،محمد قاسمی معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد:  طرح جمع آوری لوازم خانگی فاقد شناسنامه موجود در سطح عرضه از دوم آبان ماه سال جاری در سطح سیستان و بلوچستان آغاز شده است .

وی ادامه داد : اتاق اصناف با همکاری اتحادیه صنف لوازم خانگی در مرکز استان و شهرستان ها از طریق اطلاع رسانی به اعضاء در خصوص ثبت لوازم خانگی موجود در سامانه جامع تجارت اطلاع رسانی اقدام خواهد کرد و فروشندگان لوازم خانی نیز باید نسبت به ثبت اقلام در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

قاسمی خاطرنشان کرد : در راستای اجرای این طرح در فضای مجازی ، پلیس فتا در رابطه با شناسایی و معرفی فروشندگانی که در فضای مجازی اقدام به فروش کالا قاچاق می کنند با سازمان صنعت ، معدن و تجارت همکاری خواهد کرد.

وی ادامه داد : این طرح نظارتی با مشارکت و همکاری سازمان صمت ، تعزیرات حکومتی ، پلیس فتا ، بازرسی اصناف اتحادیه مربوطه با محوریت فرمانداری آغاز شده است و هم استانی های عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان و یا از طریق پورتال سازمان به آدرس cppo.mimt.gov.ir اعلام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۲۲۱


ارسال