دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹
امام جمعه اهل سنت کهک زهک؛
ایران پایتخت وحدت جهان /عادی سازی روابط با استکبار خیانت به قرآن است
 
مولوی دوست محمد درواخ گفت:عادی سازی روابط کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس با اسرائیل خیانت بزرگ به جهان اسلام و قبله اول مسلمانان است.
به گزارش عصرهامون؛مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: کشوری همچون عربستان که به دست آل سعود اشغال شده است در سال های اخیر دوستی با دشمنان را به وحدت اسلامی ترجیح داده است.

وی افزود: دوستی با استکبار جهانی پیامدهای بزرگی دارد اینکه در نهایت غارت کشورها، کشتار مسلمانان و از بین بردن دین و ایمان مردم را به همراه خواهد داشت.

مولوی درواخ ادامه داد: عادی سازی روابط کشورهای مسلمان حاشیه خلیج فارس با اسرائیل خیانت بزرگ به جهان اسلام و قبله اول مسلمانان است.

وی تصریح کرد: امروز کشورهای مسلمان باید وحدت بین شیعه و سنی را از جمهوری اسلامی ایران بیاموزند و این کشور را سر لوحه کار خود قرار دهند.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک تصریح کرد: در واقع وحدت به معنای آن است که دو مذهب از طریق مشترکات دینی به هم‌نزدیک شوند تا دشمن نتواند از آن سواستفاده کند.

مولوی درواخ ادامه داد:وحدت بین مسلمانان قوی ترین نیروهای جهان را هم متوقف خواهد کرد، اگر امروز اسلام در ایران قدرت روز افزونی پیدا کرده است تتیجه همبستگی شیعه و سنی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۲۵۲


ارسال