سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ,1 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۳
مدیر عامل جعیت هلال احمر استان خبر داد؛
اجرای طرح آمران سلامت در سیستان و بلوچستان
 
علیرضا میر بهاء الدین گفت : در راستای لبیک به سخنان و راهنمایی های گوهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی ) جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آمران سلامت اقدام نموده است .
به گزارش عصرهامون،علیرضا میر بهاء الدین مدیر عامل جعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد : در راستای لبیک به سخنان و راهنمایی های گهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی ،جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آمران سلامت اقدام کرده است .

وی افزود : با توجه به اهمیت موضوع و تاکیدات مقام معظم رهبری در جهت ترویج فرهنگ پیشگیری از این بیماری و توسعه آموزش های همگانی بر مبنای جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی درمانی از اقشار آسیب پذیر جامعه این طرح همزمان با سراسر کشور در سطح استان ودر کلیه شعب اجرایی می شود .

وی خاطرنشان کرد: کلیه شعب جمعیت هلال احمر با بکارگیری اعضای جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر به عنوان آمران سلامت که از نیروهای آموزش دیده و مجرب می باشند در قالب تیم های سه نفره با برپایی ایستگاههای ثابت و سیار در مکانهای پردد و شلوغ از قبیل فروشگاه ها ، میادین اصلی شهرها ، ترمینالهای مسافربری، راه آهن حضور و نسبت به آگاه سازی مردم در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدام خواهند کرد.

وی  تاکید کرد: این طرح از تاریخ ۵ لغایت ۱۵ آبانماه اجرایی می شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۲۷۵


ارسال