شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴
کشته شدن دختر نوجوان توسط میمون ها!
 
دختر نوجوانی که در پشت بام خانه مورد حمله و تعقیب میمون‌ها قرار گرفته بود بر اثر سقوط از ارتفاع جان باخت.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تعقیب دختر ۱۳ ساله هندوستانی توسط میمون‌ها منجر به مرگ دردناک این نوجوان شد. این دختر که در پشت بام خانه شان توسط گروهی از میمون‌ها مورد حمله قرار گرفته بود حین فرار به پایین سقوط کرد و جان باخت. این اتفاق صبح روز سه شنبه و در منطقه «مظهر نگار» واقع در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این دختر برای جمع آوری لباس‌هایی که روی پشت بام آویزان کرده بود به بالای پشت بام رفته بود که دچار این حادثه شد. قربانی پس از آنکه متوجه شد مورد حمله دسته‌ای از میمون‌ها قرار گرفته است قصد فرار داشت که از ارتفاع زیاد به پایین سقوط کرد و جان باخت. بنا به این گزارش این دختر بلافاصله به یک بیمارستان‌ محلی منتقل شد، اما پزشکان اعلام کردند او جانش را از دست داده است.
پرت شدن دختر نوجوان توسط میمون ها!
گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که میمون‌ها تهدیدی همیشگی در منطقه مظفرنگار هند هستند، بطوری که سال گذشته نیز در اتفاقی مشابه یک کودک چهارماهه پس از آنکه مورد حمله میمون‌ها قرار گرفت کشته شد. این اتفاق در مقابل چشمان پدر و مادر وحشت زده این کودک رخ داده بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۳۴۷


ارسال