دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
اتحادیه و تعاونی ها؛ بهترین ابزار برای اجرای طرح مسکن ملی/رفع مشکلات واحدهای کارگری در اولویت برنامه ها
 
مهرداد جهاندیده گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح «اقدام ملی تامین مسکن» و ساخت مسکن‌های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.
به گزارش عصرهامون، مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در نشست بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای طرح اقدام ملی مسکن، بیان کرد: طرح اقدام ملی مسکن، طرحی مهم و کارساز برای خانه دار شدن مردم است و اتحادیه ها و تعاونی ها با ظرفیت و توان بالایی که دارند، می توانند در اجرای این طرح کمک حال دولت باشند.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشرفت و بهبود اجرای این طرح باید از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود، اظهار داشت: در شهرستان زاهدان نیز تعداد 9 شرکت تعاونی مسکن به راه و شهرسازی معرفی شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اذعان کرد: هزار و 234 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان توسط این شرکت های تعاونی مسکن احداث می شود.

جهاندیده ادامه داد: با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن در سایر شهرستان های استان نیز، شرکت های تعاونی فعال، پویا و دارای عملکر شفاف در هر منطقه برای مشارکت در ساخت مسکن های ارزان قیمت معرفی خواهند شد.

وی خاطرتشان کرد: توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی مشکل دار به منظور حل و فصل مشکلات شهروندان در اولویت این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها است و بطور جد دنبال می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۳۶۲


ارسال