معاون بازرسی سازمان صمت استان خبرداد؛

افزایش نظارت بر بازار با همکاری بسیج در سیستان و بلوچستان

7 آبان 1399 ساعت 13:51

محمد قاسمی از به کار گیری نیروهای بسیجی جهت تقویت و تشدید نظارت بر قیمت اجناس در بازار در قالب طرح " همیاران بازرسی "در سیستان و بلوچستان خبر داد.


به گزارش عصرهامون ؛محمد قاسمی معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: تفاهمنامه طرح همیاران بازرسی در استان بین سازمان بسیح اصناف سیستان و بلوچستان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان منعقد شد.

وی افزود: برای جلوگیری از تخلفات و جرایم اقتصادی و به منظور تقویت و تشدید نظارت و بازرسی از اصناف و بازار،با توجه به اعلام وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور در راستای نیروهای فعال بسیج اصناف در قالب طرح همیاران بازرسی ، با سازمان های صمت واتاق های اصناف در سطح کشور همکاری می کنند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح بر اساس انعقاد تفاهمنامه‌ای فی ما بین سازمان بسیج مستضعفین با وزارت صنعت، معدن و تجارت پایه گذاری شده است .

قاسمی تاکید کرد: اتکا به توان بالقوه بسیج ، به عنوان یک رویکرد راهبردی همچون گذشته در دستور کار وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد که این طرح در جهت بهره بردن از ظرفیت های بالای این " شجره طیبه " در پایش فعالیت های بنگاه های اقتصادی عملیاتی شده است.


انتهای پیام/


کد مطلب: 131371

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/131371/افزایش-نظارت-بازار-همکاری-بسیج-سیستان-بلوچستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/