شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس مطرح کرد؛
​تصادف نمایندگان مجلس در چابهار شایعه است / تعدادی از کارکنان منطقه آزاد مجروح شدند
 
حسینعلی شهریاری گفت: ​تصادف نمایندگان مجلس در چابهار شایعه است.
حسینعلی شهریاری، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: در تصادف زنجیره ای شهرستان چابهار هیچ نماینده مجلسی کشته یا مجروح نشده است.‏

وی ادامه داد: تعدادی از مسئولان منطقه آزاد چابهار در این حادثه مجروح شدند که آقایان یوسفی، کیخا، رجبی و ربیعی فرد از جمله آنان هستند. 

‏ شهریاری اضافه کرد: در این تصادف  یک نفر به نام خالد صادقی فوت شد.‏

6 مجروح و یک کشته در تصادف چابهار

علیرضا میر، معاون فرماندار چابهار هم در این باره به خبرنگار ما گفت: امروز نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به همراه سخنگو و تعدادی از اعضای این کمیسیون و مدیرعامل و شماری از کارکنان منطقه آزاد جهت بازدید از مرز ریمدان عازم این بازارچه رسمی شدند.

وی ادامه داد: حدود ساعت ۱۱:۳۰ و در مسیر برگشت، مابین دو شهرستان چابهار و دشتیاری در نزدیک روستای کمبل کریم بخش که ۳۰ کیلومتری چابهار است، ۲ خودروی منطقه آزاد با کامیون برخورد کردند.

میر اذعان کرد: در این حادثه 6 نفر از مسئولان منطقه آزاد از جمله مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ این مجموعه مصدوم شدند، وضعیت ۲ نفر وخیم اعلام شده است که متاسفانه با خبر شدیم یک نفر جان باخت. 

وی اضافه کرد: در این حادثه هیچ نماینده ای حضور نداشته و اخباری که توسط برخی رسانه ها در این باره منتشر شده است، صحت ندارد و همه نمایندگان حاضر در این بازدید در سلامت کامل هستند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۳۹۴


ارسال