پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ,4 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
سفر نامه آمران سلامت در سیستان و بلوچستان آغاز شد
 
علیرضا میربهاء الدین، مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: در طرحی ابتکاری از سوی جوانان جمعیت هلال احمر سفرنامه سلامت در استان کلید خورد .
به گزارش عصرهامون ،علیرضا میربهاء الدین بیان کرد: بر اساس این طرح، آمران سلامت به عنوان سفیران مهرورزی و نوعدوستی سفر خود را در جغرافیای پهناور سیستان و بلوچستان با مینی بوس منقش به پیامهای بهداشتی از امروز آغاز کردند.

وی گفت: در همین راستا اعضای این کاروان با حضور در تمامی شهرستانها با استقرار در میادین و مکانهای پر تردد، نسبت به ارائه آموزش های لازم  به شهروندان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام می کنند.

به گفته مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، این سفر نامه از شمال سیستان وبلوچستان آغاز و اعضای کاروان با حضور در شهرستان های زابل و هیرمند نسبت به آگاه سازی شهروندان و توزیع ۴۵۰ ماسک در بین آنان اقدام می کنند.

میربهاء الدین ادامه داد: در ادامه اجرای طرح آمران سلامت در استان۱۸۰نفر از جوانان داوطلب در قالب۶۰ تیم سه نفره در ۴۳ پایگاه ثابت و ۱۷ پایگاه سیار و همچنین در قالب تیم های سحاب در یوم جاری به ۱۵ هزار و ۲۵۷ نفر از شهروندان آموزش‌های لازم را  ارائه و آنان را نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی تشویق کردند.

وی افزود: در ادامه نیز تعداد سه هزار و ۸۳۹ عدد ماسک و مقدار ۲۷ لیتر مواد ضد عفونی همچنین تعدادی بروشور حاوی نکات آموزشی در بین آنان توزیع شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۴۰


ارسال