شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱
فرماندار شهرستان بمپور:
وحدت بین شیعه و سنی نماد همدلی و اتحاد برای تحقق ارزش های الهی است
 
ابراهیم افرازه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند آن کس که ندای تفرقه سر می دهد، منافق و دشمن است، عنوان کرد: پس کسانی که به مقدسات اسلام اهانت می کنند، محکوم هستند.
به گزارش عصرهامون ابراهیم افرازه، فرماندار شهرستان بمپور در گفت و گو با خبرنگار پهره، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول ولادت حضرت محمد(ص) و هفته وحدت بیان کرد: توهین های رذیلانه و مکرر رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در حالی صورت می‌گیرد که کشورهای غربی ادعای آزادی، فرهنگ، حقوق و قانون دارند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: با وجود تراکم بالای کشورهای اسلامی در منطقه غرب آسیا، حکام برخی از کشور ها به دلیل تن سپاری به غربی ها و امریکا از واکنش نشان دادن نسبت به این اقدامات هراس دارند.

فرماندار شهرستان بمپور با بیان این که هفته وحدت نماد همدلی برای تحقق ارزشهای الهی است، تصریح کرد: حرکت های اختلاف افکن در کشورهای غربی طی سال های گذشته بارها مشاهده شده و بار دیگر عواطف و احساسات تمام مسلمانان و پیروان پیامبر (ص) را جریحه دار و آزرده ساخته و حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت را دارد.

وی ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند آن کس که ندای تفرقه سر می دهد، منافق و دشمن است، عنوان کرد: پس کسانی که به مقدسات اسلام اهانت می کنند، محکوم هستند.
افرازه ضمن محکوم کردن اهانت به مقدسات اسلام این دست اقدامات را به بهانه آزادی عقیده کاملا مردود و عوام فریبانه خواند و خاطرنشان کرد: هفته وحدت فرصت مناسبی برای همبستگی و چنگ زدن به ریسمان اتحاد و همدلی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۴۱


ارسال