جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۱
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان:
جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 2 میلیون و 700 هزار تن گذشت/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
 
تیمور باقری گفت:در هفت ماهه نخست سال 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.
تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه 57 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، بیان کرد: 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا با 168 هزار و 139 سفر باری در هفت ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.

وی گفت: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

این مقام مسئول افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در حال حاضر 8 هزار و 609 نفر راننده، 6 هزار و 433 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر 13 سال و 3 پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه شمال سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.

باقری با تاکید بر نظارت ویژه بر عملكرد و فعالیت شركت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت كمیسیون اضافی و سایر شكایات خود را از طریق سامانه های 141 و یا شهراه ثبت و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۴۷


ارسال