جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
مدیر کل تعزیرات حکومتی:
وحدت از نیازهای اساسی جامعه امروز است/ سیستان و بلوچستان جلوه ای باشکوه از یکپارچگی بین اقوام
 
حیدر میرزایی گفت: سیستان و بلوچستان جلوه باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی به مدد اندیشه بلند و همت والای مردمان این دیار است.
حیدر میرزایی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون ضمن تبریک ایام به مناسبت میلاد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و ولادت امام جعفر صادق علیه السلام و هفته وحدت، بیان کرد: بدخواهان جهان اسلام، امروز با تفرقه افکنی در میان مسلمین، برای رسیدن به منافع غیرانسانی خود تلاش می‌کنند.

وی گفت: در اين شرايط تنها مسیر نیل به پیروزی در مقابل دشمنان جهان اسلام، باور به ضرورت وحدت و اهمیت آن در میان مسلمین وهمچنین پرهیز از هرگونه اختلاف و مجادله بین مذاهب و اقوام است.


میرزایی تصریح کرد: در این شرایط زمانی که دشمن انواع توطئه‌ها و نیرنگ‌ها را در راستای جنگ اقتصادی و روانی در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) طراحی کرده، "وحدت" یکی از نیازهای اساسی جامعه امروز است، بر همین اساس نیز، نامگذاری روز "مهر ورزی" همزمان با ولادت پيامبر گرامی اسلام (ص)، خود گویای حس همدلی میان مسلمانان و اقلیت های دینی بوده و فرصتی فراهم ساخته تا مسئولان نظام نیز این همدلی و انسجام در جامعه را برای حمایت همه جانبه از موازین دولت و ملت فراهم آورند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: خدای بلند مرتبه را شاکریم که در سیستان و بلوچستان جلوه باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی به مدد اندیشه بلند و همت والای مردمان این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۵۸


ارسال