سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت شهرستان ایرانشهر:
دشمنان نظام اسلامی فکر خام تفرقه افکنی را به گور خواهند برد
 
سکینه نارویی گفت: دشمن باید بداند که فکر خام و واهی خود را در بر هم زدن وحدت بین ملت ایران به گور خواهد برد.
به گزارش عصرهامون؛ سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: از دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول در سراسر کشور مصادف با هفته وحدت و یکپارچگی است و همه به عنوان مسلمان دارای یک خدا و یک پیامبر هستیم و هیچ مشکلی از نظر مذهب و منطق نداریم و برادران اهل تشیع و تسنن به اعتقادات یکدیگر احترام می‌گذارند.

وی افزود: دشمن همیشه انتظار دارد که برادران اهل تشیع و تسنن در بیان عقاید و سلایق خود دچار تفرقه شوند، اما آنان باید بدانند که به لطف خداوند و بصیرت رهبر فرزانه نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت آن خصوصا مردم سیستان و بلوچستان  اتحاد و انسجام ملی بر هم نمی خورد.

مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ایرانشهر گفت: همه مسلمانان این حوزه با جان و دل با محفوظ نگه داشتن وحدت در بین خود در تمام مراسمات، جلسات و نشست ها در کنار هم و با هم حضور خواهند داشت.

نارویی ادامه داد: دشمن باید بداند که فکر خام و واهی خود را در بر هم زدن وحدت بین ملت ایران به گور خواهد برد و به فرموده مقام معظم رهبری بر هم زنندگان وحدت و ایجاد کنندگان تفرقه در کشور دلسوز ملت ایران نیستند بلکه آنان می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و آب در هاون دشمن می ریزند.

وی عنوان کرد: ما همیشه باید در برابر نقشه های شوم دشمنان نظام اسلامی هوشیار و بیدار باشیم تا دشمن هم به این مسئله پی ببرد که حرف از وحدت فقط زبانی نیست، بلکه این موضوع عملی وجود دارد.

نارویی خاطرنشان کرد: وحدت و اتحاد کشور ایران به عنوان الگویی برای سایر کشورهای اسلامی به کار می رود و حتی برخی از مردم در سایر نقاط جهان اسلام روز شماری می کنند که تا زمان هفته وحدت فرا برسد واز طرف ایران جهت شرکت در گفتمان دعوت شوند و با شرکت در این مراسم، جشن میلاد پیامبر (ص) را به خوشی به پایان برسانند.

این مدرس حوزه علمیه خواهران اهل سنت خاطر نشان کرد: مردم سیستان و بلوچستان با روشنفکری و اتحاد جهت پیشبرد اهداف نظام اسلامی کنار هم ایستادند و تا پای جان در برابر هجمه های دشمنان مقابله می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۴۹۶


ارسال