سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۴
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛
تکیه به توان داخلی حلال مشکلات است/ حل مشکلات در گرو اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است
 
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر گفت: تجربه تلخ برجام برای همیشه جلوی چشم مردم ایران قرار گرفته و هرگز از یادشان نمی رود و تنها راه حل مشکلات کشور در داخل بوده و هیچ ربطی به دموکرات ها و جمهوری خواهان و احزاب مختلف ندارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: کسب علم باید در مسیر و چارچوب انقلاب، دین اسلام و در جهت نائل شدن اهداف الهی باشد.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید حسن طهرانی مقدم و گرامی داشت یاد و خاطره آن بزرگوار، افزود: همت بلند این فرد عظیم الشان، کشور ایران را به فناوری و قدرت موشکی مجهز کرده که بازدارندگی را برای ما به ارمغان آورده، که این دستاوردها حاصل عزم، اراده همچنین انسان مومن و انقلابی بوده که ستودنی است.

امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر ادامه داد: امروز کشور ایران دارای جوانانی بوده که در عرصه جبهه مقاومت تربیت شده و پرورش یافته دست شهید محرابی مقدم هستند.

وی اضافه کرد: قدرت و فناوری موشکی ایران در منطقه اقتدار، توان حزب اللهی جوانان این کشور را به رخ همگان کشیده و ملت ایران با این اقدامات شعار مرگ بر آمریکا را هرگز کنار نخواهند گذاشت.

بزمانی با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری، تصریح کرد: تجربه تلخ برجام برای همیشه جلوی چشم مردم ایران قرار گرفته و هرگز از یادشان نمی رود و تنها راه حل مشکلات کشور در داخل بوده و هیچ ربطی به دموکرات ها و جمهوری خواهان و احزاب مختلف ندارد.

وی عنوان کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب آمریکا قابل اعتماد نیست و نگاه به درون حلال مشکلات کشور بوده و اگر به بیرون توجه شود هیچ مشکلی از کشورمان حل نخواهد شد.

این خطیب جمعه بیان کرد: گرانی های اخیر بی منطق و سرسام آور است و اکنون مردم برای تامین حداقل امکانات خود باید به این و آن طرف بروند و کسی هم پاسخ گو نیست و باید مسئولین هر چه زودتر به رفع این مشکلات اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۶۴۹


ارسال