چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۹
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر:
کرونا هنوز برای برخی جدی نیست/لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه
 
مهدی صدرایی نسب گفت: متاسفانه انگار هنوز کرونا برای برخی جدی نیست و پروتکل های بهداشتی از سوی آنان به درستی رعایت نمی شود.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: یک واحد شرکت بازاریابی به دلیل عدم پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کووید_۱۹ توسط واحد سلامت محیط و کار این منطقه پلمپ و غیرفعال شد.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: این شرکت بازاریابی به دلیل ازدحام جمعیت و در راستا بیماری کرونا موازین بهداشتی را رعایت نکرده و با برگزاری حضوری جلسات آموزشی موجب به خطر انداختن سلامت افراد شرکت کننده و به تبع آن جامعه می شده است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر ادامه داد: انتظار می رود در شرایط موجود همه اصناف و مردم پروتکل های بهداشتی را با شدت بیشتر رعایت کنند.

وی عنوان کرد: به محض مشاهده، رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی یا اجرا نکردن محدودیت‌های اعمال شده، واحدهای صنفی حتماً پلمپ می‌شوند.

این مقام مسئول با اشاره بر این که همه مردم باید با رعایت اصول بهداشتی حافظ سلامتی خود باشند، تصریح کرد: برای موضوعی با این سطح از اهمیت نباید مدام تذکر داد بلکه مردم باید خود آگاه باشند که سلامتی خود را حفظ کنند و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خصوص در مکان‌های سرپوشیده شلوغ از قبیل پاساژها می‌توانند بسیار خطرساز باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۶۶۲


ارسال