دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۳
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان:
۶۹ پروژه بازآفرینی شهری در شهرستان ایرانشهر در حال اجراست
 
حمزه امیریان گفت: پروژه های بازآفرینی شهری در شهرستان ایرانشهر  به عنوان موتور محرکه توسعه پایدار محدوده ها و محلات هدف بازآفرینی بوده که از سال ۹۸ کلید خورده و تا پایان امسال برای اتمام آن هدف گذاری شده است.
به گزارش عصرهامون، حمزه امیریان، مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به انجام طرح بازآفرینی شهری در ایرانشهر به منظور بررسی وضعیت پروژه‌های تعریف شده در محلات این منطقه، بیان کرد: ۸ محله‌ کمتر توسعه یافته در سطح این شهرستان به مساحت ۶۹۴ هکتار و با جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر، جزو محله های هدف بازآفرینی شهری این اداره کل قرار دارند.

وی در ادامه، افزود: تعداد ۶۹ ردیف پروژه به ارزش ۸۴۰ میلیارد ریال در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشتی، آموزشی، ساماندهی معابر، ورزشی و فنی و حرفه ای تا پایان سال ۹۸ در سطح این محلات تعریف شده که تعدادی از این پروژه‌ها به بهره برداری کامل رسیده و تعداد دیگر با درصد پیشرفت فیزیکی بالا در حال اجرا هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان ادامه داد: برای سال۹۹، نوزده ردیف پروژه در حوزه‌های مختلف به ارزش ۶۴۰ میلیارد ریال تعریف شده که از این تعداد، ۱۰ ردیف پروژه به ارزش ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بازآفرینی شهری این ارگان برای تجهیز پروژه ها و کاهش آلام ساکنان محلات هدف در نظر گرفته شده است و عملیات اجرایی آن ها به زودی آغاز خواهد شد.

امیریان در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: تا پایان سال ۹۸ بالغ بر ۷۰۰ تن قیر در اختیار شهرداری جهت انجام عملیات آسفالت معابر محلات هدف ستاد بازآفرینی شهری قرار داده شده که سعی خواهد شد در آینده این مقدار افزایش یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تسریع در اتمام پروژه‌ها به ویژه پروژه‌های شاخص از جمله "آسفالت معابر“، “ جاده سلامت"، "کوهستان پارک" و "سینما امید" تأکید ویژه‌ای شده و امید است با اجرای این موارد برگ زرینی در خدمت‌ رسانی به ولی‌نعمتان خود کسب کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۹۰۰


ارسال