شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
در گفت و گو با سرپرست فرمانده انتظامی زاهدان مطرح شد؛
ناکامی شرور زاهدانی در خلع سلاح سرباز ناجا/ پیگیری ها برای دستگیری عامل درگیری در "بازار مشترک" ادامه دارد+ فیلم
 
محمود سعادتی گفت: پیگیری ها برای دستگیری شرور زاهدانی که قصد خلع سلاح سرباز ناجا را در بازار مشترک زاهدان داشت، در دست انجام است.
به گزارش عصرهامون، 24 آبان ماه کلیپی با عنوان "درگیری با نیروی انتظامی در زاهدان" از سوی کاربران در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، ماجرا از این قرار بود که افرادی در بازار مشترک زاهدان به سمت سرباز ناجا حمله ور شده و شلوغی عجیبی راه انداخته بودند.
 
برای پیگیری موضوع با محمود سعادتی، سرپرست فرمانده انتظامی زاهدان گفت و گویی انجام شد که در این باره به خبرنگار ما گفت: در پی درگیری که در بازار مشترک زاهدان صورت گرفته بود، ماموران انتظامی به محل اعزام شدند که یکی از عاملان نزاع با قصد خلع سلاح به سمت سرباز ناجا حمله ور شد.
 
وی ادامه داد: با هوشیاری سرباز، این شرور به هدفش نرسید و بعد از رسیدن ماموران انتظامی از محل متواری شد که بلافاصله اقدام های لازم جهت شناسایی این شرور آغاز شد.
 
سعادتی افزود: فردی که سرباز ناجار را تهدید و برای خلع سلاح وی اقدام کرد، شناسایی و برای دستگیری وی دستور قضایی صادر شده است که به زودی دستگیر می شود.
 
وی در خصوص سرقت های اخیر از جمله سرقت خودرو در خیابان دانشگاه زاهدان هم گفت: پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری سارقان در دست اجراست.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۱۰۸


ارسال