دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر:
اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بر همگان واجب است/با متخلفان برخورد قانونی می شود+تصویر
 
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۳ واحد صنفی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بر همگان واجب است.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: ۳ باب مکان کسب و کار به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر پلمپ و غیرفعال شدند.

وی افزود: این مکان ها شامل پلمپ یک باب زغال فروشی، یک باب گیم نت و یک باب آرایشگاه مردانه بودند.رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر با بیان این که رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای واحدهای صنفی الزامی است، تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کووید _ ۱۹ هر واحد کسب و کار ملزم به رعایت دستورالعمل های صادره از طرف وزارت بهداشت هستند.

وی اضافه کرد: پایان ساعت کاری اصناف و واحدهای کسب و کار تا ساعت ۱۸ عصر بوده و در غیر این صورت با متخلفین بهداشتی طبق موازین قانونی برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه، عنوان کرد: طبق تبصره بند یک صورتجلسه ستاد کرونا استان سیستان و بلوچستان در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از جانب شهروندان و واحد های صنفی امكان تعطيلي موقت مشاغل مذكور به منظور پيشگيري از روند افزايشي اپيدمي وجود دارد.

وی از مردم ایرانشهر خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را به واحد سلامت محیط و کار شهرستان گزارش تا توسط کارشناسان که بنا به وظیفه ذاتی خود به صورت شبانه روزی به پایش محیط، مراکز تهیه و توزیع، اماکن عمومی، بهداشت آب، مواد غذایی و ... می پردازند پیگیری های لازم صورت بگیرد.

صدرایی نسب در پایان از تمامی شهروندان تقاضا کرد به رعایت دستوالعمل های بهداشتی اهتمام ورزند که در صدر این موارد استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی قرار دارد.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۱۲۸


ارسال