دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
توقیف تریلی حامل 25 تن کنجد قاچاق/دستگیری 11 شرور مسلح در طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش
 
سردار احمد طاهری از توقیف تریلی حامل 25 تن کنجد قاچاق و دستگیری قاتل فراری و عامل سرقت های دلگان خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا روز گذشته با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان نیمروز هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور " زاهدان- نهبندان" یک دستگاه تریلی حامل 25 تن کنجد قاچاق، به ارزش 12 میلیارد و 500 میلیون ریال توقیف شد.

وی ادامه داد: در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

طاهری افزود: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "دلگان" قاتل فراری و عامل سرقت های مسلحانه این شهرستان شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

به گفته وی، این شرور قاتل در اردیبهشت ماه سال جاری به دلیل اختلافات مالی 2 جوان 28 و 30 ساله را در شهرستان جیرفت استان کرمان به قتل رسانده و تحت تعقیب مراجع قضائی استان مذکور بود.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در عملیات دستگیری این شرور قاتل ضمن کشف یک قبضه سلاح کلاش به همراه 5 تیغه خشاب و مهمات مربوطه یک دستگاه وانت نیسان مسروقه که سارق از آن در سرقتهای خود استفاده می کرد توقیف شد.

دستگیری 11 شرور مسلح
 
 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: به منظور ارتقاء امنیت عمومی و برخورد  با  افراد شرور و اوباشی که در سطح شهرستان زاهدان، با اعمال خلاف و ناشایست باعث اخلال در آرامش و امنیت شهروندان می شدند، طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش به مدت 48 ساعت در سطح شهرستان زاهدان اجرا شد.

وی ادامه داد: در راستای این طرح 11 شرور مسلح  که دارای سوابق مجرمانه ای چون حمل سلاح گرم، قدرت نمایی با سلاح، راه اندازی نزاع دسته جمعی و ایجاد رعب و وحشت عمومی داشتند شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.

طاهری گفت: در راستای این طرح و در جریان دستگیری این افراد شرور 11 قبضه سلاح گرم بهمراه چندین قبضه سلاح سرد کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۱۵۷


ارسال