چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۴
رئیس اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان:
ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ایرانشهر با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال افتتاح شد
 
علی سارانی گفت: ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ایرانشهر به ارزش ۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی با زیربنایی بالغ بر ۴۴۰ مترمربع در دو طبقه احداث شد‌.
به گزارش عصرهامون علی سارانی، رئیس اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به افتتاح ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ایرانشهر بیان کرد: در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی، احداث و تجهیز فضاهای آموزش فنی و حرفه ای از برنامه های مهم این اداره کل محسوب می شود.

وی افزود: ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ایرانشهر به ارزش ۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی با زیربنایی بالغ بر ۴۴۰ مترمربع در دو طبقه احداث شد‌.

سارانی در پایان تصریح کرد: تا کنون ۱۰ ردیف پروژه با عنوان احداث و تجهیز فضاهای آموزش فنی و حرفه ای در محلات کمتر توسعه یافته شهر‌های جنوب استان به ارزش ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی تعریف شده است که تعدادی از آن ها به بهره برداری کامل رسیده و تعدادی دیگر با درصد پیشرفت فیزیکی بالا درحال اجرا هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۲۰


ارسال