جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور صورت گرفت؛
بهره برداری از مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در حوزه تحقیقات شیلاتی آب های دور/ ​افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی در کارخانه بافت بلوچ ایران
 
مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در حوزه تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار و مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی کارخانه بافت بلوچ افتتاح شد.
به گزارش عصرهامون، مرکز تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار به جهت بهره گیری از امکانات و توانمندی های مشترک آموزش فنی و حرفه ای، با حضور معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور و مشاور رئیس مرکز تحقیقات شیلات کشور و مسئولین محلی افتتاح شد.

علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این مراسم بيان کرد: با هدف توانمند سازی شاغلین بخش شیلات و ایجاد ظرفیت های جدید آموزشی و بهره گیری از امکانات و توانمندی های مشترک زمینه لازم در جهت ارتقای مهارت و توانمندی جامعه هدف محیا شود.
 

افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی در کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر 

مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی کارخانه بافت بلوچ نیز با حضور معاون وزیرتعاون کارورفاه اجتماعی و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وجمعی از مدیران  افتتاح شد.

هاشمی در این مراسم نیز با بیان این که تربیت نیروی انسانی بومی در سرلوحه کار باید قرار گیرد، گفت: ایجاد مرکز آموزشی در کنار واحد تولیدی، صنعتی یا خدماتی و توجه بیشتر به امر آموزش به همراه استفاده از تجربیات و امکانات، تاثیر بسزایی در ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی بنگاه های اقتصادی دارد.
 
وی تامین منابع انسانی مورد نیاز واحد صنعتی، همکاری در زمینه ارتقاء مهارت متخصصین صنایع و آموزش و جذب نیروهای بومی، افزایش بهره وری و در نهایت پایداری و توسعه بنگاه های اقتصادی را نیز از دیگر مزایای تاسیس مرکز جوار کارگاهی ذکر کرد.

هاشمی ابراز امیدواری کرد: با استقرار سیستم های آموزشی و مراکز جوار کارگاهی در صنایع بتوان گام موثری در جهت افزایش بهره وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت.  
 
گفتنی است؛ در پایان این مراسم معاون وزیر و ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از خط تولید ریسندگی بافت بلوچ بازدید کرد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۲۶


ارسال