جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد؛
تمدید غیر حضوری یک هزار و 328 کارت هوشمند رانندگان در سیستان و بلوچستان
 
تیمور باقری،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان از صدور یک هزار و 328 کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافری این استان به صورت غیر حضوری از اسفندماه سال گذشته تاکنون خبر داد.
تیمور باقری در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: بر اساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارت هوشمند رانندگان حمل ‌و نقل جاده‌ای کالا و مسافر از اسفندماه سال گذشته به صورت غیر حضوری تمدید می‌شود.

وی افزود:  بیشترین کارت هوشمند غیر حضوری صادر شده این مدت با یک هزار و 162 کارت به ناوگان حمل و نقل عمومی بار سیستان و بلوچستان اختصاص دارد.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به شرایط پیش‌آمده و حساسیت و اثرگذاری حوزه حمل ‌و نقل، اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای و شاغلان این بخش همگام با سایر اقشار جامعه ملزم به رعایت دقیق پروتکل‌های مورد تائید وزارت بهداشت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد: رانندگان ناوگان بار و مسافری استان می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.SMARTCARD.RMTO.IR نسبت به تمدید اعتبار کارت هوشمند اقدام کنند.

باقری خاطر نشان کرد: در حال حاضر 11 هزار و 122 نفر راننده و 9 هزار و 215 دستگاه ناوگان باری و مسافری در حوزه عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۸۸


ارسال