شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
بسیج نقش ارزنده ای در ایجاد امنیت پایدار دارد/گروه‌های جهادی خط مقدم مبارزه با کرونا
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: در پی شیوع کرونا گروه‌های جهادی و نیروهای بسیج پا به‌ پای همگان به صورت خودجوش وارد میدان شدند تا با این ویروس منحوس مقابله کنند.
به گزارش عصرهامون عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: واژه ی بسیج به معنی حج و وحدت بوده و مقام معظم رهبری به ویژه از افرادی هستند که به بسیجی بودن خود افتخار می کنند‌.

وی افزود: در سال های گذشته و حال بسیج گام های بلندی در جهت ساخت و ساز و سازندگی بر داشته است و در استان سیستان و بلوچستان به وضوح این امر دیده می شود.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: در واقع یکی از دستاوردهای خوب بسیج و سپاه اقدامات ارزشمند در بخش سازندگی بوده که این کار باعث دلگرمی بسیاری از مردم مناطق محروم شده است.

وی اضافه کرد: در حقیقت بسیج یک پایگاه مردمی است که خصوصا بسیجیان در این برهه زمانی که با مشکلاتی چون کرونا و تحریم روبرو هستیم، در مناطق محتلف در بین مردم حضور یافتند و تا حد توانشان به رفع معضلات آنان همچون ساخت جاده، راه کمک می کنند.

این خطیب جمعه با بیان این که یکی دیگر از وظایف مهم بسیج دفاع از درون و برون مرزی بوده، عنوان کرد: در بحث کمک های مومنانه و مواسات با شیوع کرونا و پیرو سخنان مقام معظم رهبری بسیجیان در هر نقطه از کشور ایران اقدامات ارزشمندی انجام دادند و خدمات آنان خوب در خشید.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات بسیج ایجاد امنیت پایدار است که امروز همگان شاهد آن هستیم.

ریگیان پور خاطرنشان کرد: در این شرایط بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی بسیج سازندگی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توانسته برنامه های خوبی را اجرا کند که خوشحالی مردم را در بر داشته و هنوز هم بسیجیان این منطقه پای کار هستند و برای دفاع از میهن و وطن خود از جان خود گذشتند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۹۰


ارسال