پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ,26 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار خبر داد:
اعلام کالابرگ الکترونیکی نفت سفید در چابهار/ توزیع نفت سفید در شعب بر اساس نرخ مصوب در کل کشور است
 
سید کاظم اسد از اعلام کالابرگ الکترونیکی نفت سفید در منطقه چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سید کاظم اسد؛ مدیر منطقه چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: تمامی خانوارهایی که تاکنون اطلاعات کارت بانکی آنها در سایت جدید تجارت آسان ثبت شده است، می‌توانند سهمیه نفت سفید خود را از فروشندگی محل سکونت خود دریافت کنند.

وی ادامه داد: سهمیه هر خانوار در این مرحله با توجه به تعداد اعضاء تعیین و صرفا از طریق کارت بانکی سرپرستان خانوار و دستگاه کارت‌خوانی که در اختیار فروشندگی نفت سفید محل قرار گرفته، قابل برداشت است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار تصریح کرد: با توجه به مهلت دو ماهه تعیین‌شده برای توزیع این مرحله، مردم به‌صورت تدریجی، بدون ازدحام و با رعایت نکات بهداشتی برای دریافت نفت سفید به شعب توزیع‌کننده مراجعه کنند.

وی تأکید کرد: کسانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در سامانه نفت سفید خانوار نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی newtejaratasan.niopdc.ir اطلاعات کارت بانکی و کدپستی خود را ثبت کنند.

اسد گفت: سرپرست خانوار هنگام مراجعه برای دریافت سهمیه نفت سفید، حتماً کارت بانکی ثبت‌شده در سامانه با میزان اعتبار لازم برای خرید فرآورده را همراه داشته باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار در خاتمه درباره قیمت نفت سفید نیز گفت: توزیع نفت سفید در شعب توزیع‌کننده بر اساس نرخ مصوب در کل کشور به قیمت هر لیتر یک‌هزار و ۵۰۰ ریال انجام می‌شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۹۵


ارسال