پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ,26 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان عنوان کرد؛
بسیج بازوی توانمندانقلاب اسلامی / بسیجیان پیشرو درخط مقدم مقابله با کرونا
 
مولوی سلامی گفت: بسیج در تامین امنیت، پیشبرد اهداف انقلاب و دفاع از کشور دربرابر دشمنان داخلی و خارجی نقش کارآمدی داشته است.
به گزارش عصرهامون،مولوی نذیراحمد سلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: سپاه و بسیج نیرویی مومن، مردمی و بازوی توانمند انقلاب اسلامی است بسیجیان در هر شرایطی آماده خدمت به مردم و دفاع از نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: بسیج بالی قدرتمند برای انقلاب و نیروهای مسلح است و با توجه به فعالیت هایی که انجام می دهد می توان گفت بسیج  حرکتی مردمی و بدون هیچ چشمداشتی است که از  بعد از تاسیس، تاکنون در تمام مراحل بازوی توانمند نظام بوده و اگر بسیج نبود در جریانات مختلف که تاریخ انقلاب پیش آمدند کشور در عبور از گردنه های سخت دچار مشکل می شد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج در تامین امنیت، پیشبرد اهداف انقلاب و دفاع از کشور دربرابر دشمنان داخلی و خارجی نقش کارآمدی داشته است.

سلامی تاکید کرد: بسیج کارهای زیادی در زمینه محرومیت زدایی، کمک به مستضعفین، ساخت منازل محرومین، اشتغالزایی، ساخت مدرسه فعالیت های زیادی داشته و بیش از وظایفش به این امور رسیدگی کرده است.

وی اذعان کرد: بسیجیان از ابتدای بیماری کرونا فعالیت های موثری انجام داده اند و با توزیع کمک های مومنانه و  حمایت از مردم کمک های برجسته ای انجام داده  و در این راستا از همه ارگان ها پیشی گرفته اند.

سلامی تصریح کرد:سایر جوانان کشور نیز باید همانند بسیجیان در همان مسیر بسیج و عمران وآبادانی کشور گام بردارند بسیج تیری بسیار موثر در جهت شکست دشمنان است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۲۹۹


ارسال