پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ,26 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷
مدیر کل راهداری سیستان وبلوچستان مطرح کرد؛
توزیع بیش از66 هزار حواله لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد از توزیع 66 هزار و 859 حواله لاستیک از مردادماه سال 97 تاکنون با نرخ مصوب بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان خبر داد.
ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد، افزود: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه لاستیک و روغن موتور محصول بسیار پر مصرف برای رانندگان است، ادامه داد: با پیگیری های انجام شده در راستای حمایت از رانندگان و مالکین ناوگان حمل و نقل باری برون شهری توزیع روغن موتور با نرخ مصوب نیز علاوه بر لاستیک از اول آذرماه در محل پایانه بار زاهدان آغاز شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از طریق سامانه تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۰۲


ارسال