جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷
پیام فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به مناسبت هفته بسیج
 
بسیجیان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان مرزداران غیوری اند که از مرزهای جغرافیایی و عقیدتی خطه ای از کشور که بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب دارای مردمی باخصوصیات وفاداری، غیرت و ناموس پرستی، رشادت و سلحشوری است نگهبانی می‌کنند.
به گزارش عصرهامون، بسیج عطری است آسمانی که از جوانه های غیرتمندی تراوش می کند و بوی وصال عاشقی را در کوی مشتاقان می پراکند.

گرچه ایام و واژگان قادر به توصیف بسیج  و سجایای آن نیست ولیکن هفته بسیج موسمی است برای پاسداشت جوانمردانی که عطر وجودشان عالمی را پرفروغ می کند.

به راستی که شما بسیجیان عزیر اسوه های اخلاص و مهرورزی هستید که جان برکف در جهاد اصغر و جهاد اکبر پیشتاز بوده اید و سرداران سربداری هستید که آوازه نامتان در آسمانها بیشتر از زمین است.

بسیجیان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان مرزداران غیوری اند که از مرزهای جغرافیایی  و عقیدتی خطه ای از کشور که بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب دارای مردمی باخصوصیات وفاداری،  غیرت و ناموس پرستی، رشادت و سلحشوری است نگهبانی می‌کنند و در این راه با تقدیم شهیدان والا مقامی که هر یک اسطوره‌هایی برای وحدت و ایستادگی در مقابل دشمنان نظام اسلامی است نهال نوپای انقلاب اسلامی را تبدیل به شجره طیبه ای نموده اند که با وزش طوفان های سهمگین نیز خم به ابرو نمی آورد.

 هفته بسیج مجالی است تا اینجانب به عنوان خدمتگزار شما بسیجیان عزیز در قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی  سپاه، از شجاعت ایثار و خدمات ارزنده تان تقدیر و تشکر نمایم لذاضمن تبریک فرارسیدن این هفته مبارک به شما جان برکفان بسیجی از خداوند متعال برایتان سربلندی و موفقیت در خدمت به اسلام و مسلمین و به ویژه مردم شریف استان سیستان و بلوچستان آرزو می نمایم.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۰۷


ارسال