جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:
کرونا در آبان ماه ۲۹ فوتی به جای گذاشته است/ظرفیت بیمارستان سینا به زودی تکمیل می شود
 
هادی میرزایی گفت:تعداد ۲۹ نفر فوتی در آبان ماه داشتیم و اگر توصیه های بهداشتی به طور کامل رعایت نشود بحران شدیدی در منطقه خواهیم داشت.
به گزارش عصرهامون؛ هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت وگو با اوشیدا گفت: متاسفانه وضعیت کرونا ویروس در شمال استان خوب نیست و هر روز تعداد مبتلایان و فوتی ها افزایش دارد .

وی افزود: با آغاز محدودیت های جدید انتظار می رود همه مسئولان و مردم نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مانند گذشته همراه باشند .

میرزایی بیان کرد: تعداد ۲۹ نفر فوتی در آبان ماه داشتیم و اگر توصیه های بهداشتی به طور کامل رعایت نشود بحران شدیدی در منطقه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: اجرای دقیق محدویت ها برای پیشگیری از گسترش همه جانبه کرونا ویروس ، نیاز به همت مسئولان، کسبه و مردم دارد در این صورت به هدف خود خواهیم رسید ، در غیر این صورت بحران شدید کرونا ما را غافلگیر می کند .

میرزایی تصریح کرد: آنچه در روز اول رصد شد ، کافی نیست و این خطر بزرگی است لذا خواهش می کنیم همه همراه و سعی کنیم تا به بهترین شکل محدودیت ها اجرایی شود .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تعداد افراد بستری و احتمال افزایش بیشتر، علاوه بر بیمارستان سینا ، مکانهای دیگری برای بستری بیماران کووید ۱۹ پیش بینی شده است تا در صورت نیاز ، استفاده شود.انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۱۹


ارسال