يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴
نتیجه عادلانه در اهواز تساوی بود؛
گروسی: عملکرد خط میانی استقلال مقابل فولاد خوب نبود/ اگر تعویض‌های فکری جواب می‌داد همه تعریف و تمجید می‌کردند!
 
ملی‌پوش اسبق تیم استقلال گفت: اگر فکری از این تعویض‌هایش نتیجه می‌گرفت، همه شروع به تعریف و تمجید می‌کردند اما چون اشتباه داشته و تفکراتش در زمین پیاده نشده‌اند، این مسائل پیش آمده است.
به گزارش عصرهامون  محسن گروسی، مهاجم اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره دیدار این تیم با فولاد اظهار داشت: بازی متعادلی را مشاهده کردیم و هر دو تیم از تیم‌های قدرتمند و بزرگ فوتبال ایران هستند. هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده می‌کرد، پیروز می‌شد و این اتفاق برای تیم اهوازی افتاد. فکر می‌کنم نتیجه عادلانه این بود که بازی مساوی شود اما استقلال روی اشتباهات مدافعان خود بازی را واگذار کرد.
وی در ادامه صحبت‌های افزود: با این باخت دنیا برای استقلال به آخر نرسیده و باید به فکر آینده و بازی‌های بعدی بود. استقلال تیم خوبی دارد و این بازی هم نمایش بدی نداشت اما نتوانست بازی خوبش مقابل صنعت مس را تکرار کند.
گروسی در خصوص افت کیفیت فاحش فرشید باقری و فرشید اسماعیلی عنوان کرد: شاید اگر کس دیگری جای این دو نفر بازی می‌کرد، کیفیت به مراتب بدتری را نشان می‌داد. باقری و اسماعیلی سال‌های خوبی در استقلال داشته‌اند و بارها به کمک تیم آمده‌اند اما در بازی مقابل فولاد استقلال شکست خورد و عملکرد خط میانی هم خوب نبود. هجمه‌ها نباید مستقیماً روی فرشیدهای استقلال باشد و حتماً نظر محمود فکری این بوده که باید این دو نفر در میدان حضور داشته باشند.

مهاجم اسبق آبی‌های تهرانی ادامه داد: استقلال روز جمعه در انتقال توپ به خط حمله مشکل داشت و بارها دیدیم که امیرارسلان مطهری برای دریافت توپ تا زمین خودی هم عقب کشید و دیگر نتوانست کارآیی همیشگی‌اش را نشان دهد.
محسن گروسی به عدم تغییر تاکتیک توسط فکری هم اشاره کرد و بیان داشت: تا بازی شروع نشده بود، سرمربی نمی‌توانست ارنج خود را عوض کند. نیمه اول هر دو طرف مشغول ارزیابی یک‌دیگر بودند اما در نیمه دوم که وقت تغییر بود، استقلال نتوانست خوب عمل کند. استقلال به گل هم رسید اما چند اشتباه باعث شد تا تیم کنترل بازی را از دست بدهد و نهایتاً شکست بخورد.
ملی‌پوش سابق تیم استقلال نهایتاً گفت: اگر فکری از این تعویض‌هایش نتیجه می‌گرفت، همه شروع به تعریف و تمجید می‌کردند اما چون اشتباه داشته و تفکراتش در زمین پیاده نشده‌اند، این مسائل پیش آمده.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۵۰


ارسال