سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۶
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد:
نقش پر رنگ بسیج در محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته
 
محمد جواد سجادی گفت: محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته کشور یکی از تاکیدات امام خمینی (ره) بود که در حال حاضر بسیج این نقش را برعهده گرفته و فعالیت های زیادی را در این زمینه انجام داده است.
به گزارش عصرهامون محمد جواد سجادی، کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد:  اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیج طنین انداز شود چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد ماند، افزود: ما باید تفکرات بسیجی را در کلیه امورات زندگی خود به ویژه مسئولینی که امروزه از این مورد مهم و حیاتی فاصله گرفتند، الگوی مسیرشان قرار دهند و تاکنون با این ویژگی مهم توانستیم در برابر هجمه های دشمن مقابله کنیم.

این کارشناس سیاسی عنوان کرد: اسلام دائما پیش‌ برنده بوده و گره های بسته را در جامعه، مردم و جهان باز می‌کند، روحیه انقلابی در دوران انقلاب بسیاری از گره‌ها و مشکلات را باز کرد و پیشرفت های زیادی را از آن خود کرده است.  

وی ادامه داد: استکبار جهانی تحریم ها و مشکلات اقتصادی فراوانی را بر ملت ایران تحمیل کرده، اما تاکنون آنان توانستند با داشتن تفکر بسیجی بسیاری از مشکلات جامعه را حل کنند.

وی اضافه کرد: در یک برداشت کلی واژه بسیج به معنی بیداری و سازمان دهی، یاری رساندن است.

سجادی تصریح کرد: در حقیقت تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی از برکات و الطاف جلیله خداوند تعالی بوده که ملت عزیز و انقلاب جهان اسلامی را ارزانی داد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین نهادهای دولتی و مردمی موجود در کشور از ظرفیت‌های زیادی برای حضور در عرصه‌های مختلف برخوردار بوده؛ زیرا نه‌ تنها همه جغرافیای کشور را در همه نقاط شهری و روستایی زیر پوشش قرار داده؛ بلکه از تنوع مأموریت، تعدد و گستردگی فراوانی رده‌های وابسته در اقشار و صفوف مختلف و در موضوعات گوناگون نیز برخوردار است.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: بسیج سازندگی به عنوان یک ظرفیت بسیار خوب به کمک دولت آمده و مانند یک دستگاه اجرایی به انجام فعالیت های مختلف پرداخته است و با این تفاوت که بسیج کارهای سخت را در مناطق صعب العبور و دشوار انجام می دهد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۳۷۴


ارسال